Akciová společnost KIIP a.s. byla založena v roce 2016 jako sdružení regionálně působících společností Instal, Instal - Renč a Profi - Union, které již celá desetiletí úspěšně podnikají jako velkoobchodní dodavatelé v oboru voda-topení-plyn.

Svou silnou pozici v jednotlivých regionech se rozhodly upevnit vytvořením jediné silné firmy, která bude zastupovat jejich zájmy u dodavatelů a standardizovat společný přístup k jejich odběratelům na celorepublikové úrovni. KIIP tak chce přinášet velmi širokou nabídku zboží i služeb za nejnižší ceny na trhu, avšak s odbornou péčí, servisem a praktickými zkušenostmi, které nasbírali její členové v rámci samostatného působení.

Výsledkem spojení dodavatelských možností a know-how jsou také ucelené produktové řady, které KIIP pod vlastními privátními značkami připravuje pro český trh. Pevně věříme, že i Vás budeme mít šanci přesvědčit o tom, že podaná ruka a dané slovo u nás stále mají své místo a realizace i nejsložitějších zakázek s námi není problém.

Ing. Martin Jošt, předseda představenstva

 

 

Instal spol. s r.o.

Na trhu působí již od roku 1992. Je zaměřena především na velkoobchodní prodej sortimentu VTP, ale realizuje také montáže od malých investicí v rodinných domech po rozsáhlé projekty.

Mezi její spokojené zákazníky patří jak velké či státní společnosti, tak i běžní spotřebitelé, kteří oceňují nabídku koupelnového showroomu. Firma Instal má aktuálně pobočky v Pardubicích, Praze, Chrudimi, Náchodě a Liberci.

Instal-Renč s.r.o.

Obchodní firmu specializovanou na prodej instalačního materiálu založili bratři Jaroslav a Miroslav Renčové v druhé polovině roku 1990.

Zaměření společnosti je co do sortimentu, kvality i cen velmi široké. Nabízí zákazníkům komplexní dodávky instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, kanalizace, topení, domácí vodárny a čerpadla a kompletní zařízení koupelen a WC.

 

 

 

znak-profiunion

 

 

PROFI-UNION, spol. s r.o.

Trutnovská firma Profi Union se postupně z pozice úspěšného lokálního prodejce etablovala v silného hráče v oblasti ecommerce segmentu VTP.

Její eshop topenilevne.cz patří nyní mezi nejúspěšnější eshopy se zaměřením na tento druh zboží.