Bytové domy rezidence Tesla Vršovice 4Blok

Řešení dodávek pro systémy vytápění topení pro zajímavý developerský projekt na brownfieldu bývalého podniku Tesla Vršovice

Projekt 4Blok se vyznačuje detailním architektonickým zpracováním v moderním designu, velkoryse řešenými byty i samotnými domy. V projektu naleznete byty s dispozicemi 1kk – 4kk, navíc jsou k dispozici rozlehlé penthousové byty 5kk s terasami v nejvyšších podlažích. Přidanou hodnotou projektu je zatravněný vnitroblok přístupný rezidenty.

Projekt 4Blok se nachází v městské části Praha 10, v žádané čtvrti Vršovice na rozhraní s Vinohrady. Byty vznikají v bývalém areálu Tesla Vršovice, a to na území vymezeném ulicemi Vršovická, Altajská, Kavkazská a Archangelská. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra, prakticky přímo u domu se nachází zastávka autobusu a tramvaje Koh-I-Noor, osobním automobilem lze za necelých pět minut dojet na Jižní spojku.

V blízkém okolí je veškerá potřebná občanská vybavenost – nákupní centrum Eden včetně hypermarketu s nepřetržitým provozem, úřady, banky, restaurace i sportoviště. V docházkové vzdálenosti se nachází několik školek, základních i středních škol, a pouhých deset minut jízdy hromadnou dopravou je dostupný areál Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.